Kancelaria Radcy Prawnego

Katarzyna Narolska-Żuchowicz

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Narolska-Żuchowicz oferuje wszechstronną pomoc prawną dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kancelaria znajduje się w Nysie.

 

Kancelarię cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Orientacja na Klienta stanowiła i stanowi dla Kancelarii absolutny priorytet. Realizacja tegoż jest możliwa dzięki gruntownemu przygotowaniu merytorycznemu, doświadczeniu i pełnemu zaangażowaniu w każdą prowadzoną sprawę. Dbamy również o dobrą jakość relacji z Klientem stawiając na otwartość, przejrzystość i zrozumiałą komunikację na linii prawnik - Klient. Jesteśmy dyskretni i potrafimy słuchać. Każdą sprawę poddajemy gruntownej analizie, która pozwala nam dobrać optymalne, najbardziej efektywne środki działania.

 

Założyciel Kancelarii Katarzyna Narolska-Żuchowicz jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim. Aplikację radcowską odbyła w latach 2006-2009 i jest wpisana na listę radców prawnych pod numerem 906/2010. Od kwietnia 2012 roku, bazując na zdobytym doświadczeniu prowadzi samodzielną Kancelarię Radcy Prawnego.
 

Zapraszamy do współpracy.